Az Ady Endre utca és a Papszigeti lehajtó közötti szakaszon 2026. július 1-től, szerdától megkezdődnek a burkolat marási és a csatornafedlap szintbeemelési munkái, melynek során a 11 sz. főút érintett szakaszán napközben szakaszos félpályás zárás és jelzőőrös forgalomirányítás mellett csak váltakozva haladhat a kétirányú forgalom.
2026.06.24.