A Rákos-patak mentén tervezett nagyszabású vízparti beruházás, a „Hattyús-tó” jelentős mérföldkőhöz érkezett: a múltheti képviselő-testületi ülésen kiderült, hogy a megvalósításhoz szükséges állami forrás már megérkezett a város számlájára.
A város kiírja a közbeszerzési eljárást, és akár ősszel megkezdődhetnek a munkálatok.
Forrás: https://www.facebook.com/photo?fbid=1358492433140101&set=a.615803904075628
2026.05.28.